قوانین و مقررات


قوانین و مقررات استفاده از خدمات برخط سامانه تیکتینگ سپهر گستر ، این مقررات ممکن است در آینده شامل تغییراتی باشد که تغییرات در همین صفحه منتشر خواهد شد .

مدیر کسب و کار : با ورود به وب سایت sepehrgostar.com هر شخصی میتواند در سایت ثبت نام کرده و اقدام به ایجاد کسب و کار نماید شخصی که کسب و کارها را ایجاد میکند سازنده کسب و کار است و هزینه های تمدید و اطلاع رسانی های سپهرگستر به آن شخص ارسال میگردد. 

کسب و کار  : در این سیستم بعد از عضویت در سایت سپهر گستر میتوانید چندین کسب و کار ایجاد کنید و هر کسب و کار به صورت مستقل در ساب دامنه تعریف شده از طرف سازنده کسب و کار باز میشود ، سازنده کسب و کار موظف است طبق مقررات ایران از هرگونه فعالیت مجرمانه و خلاف قانون بپرهیزد و در صورت بروز جرم به هر نحوه شرکت سپهر گستر فرتاک پارس سازنده پلتفرم سپهر گستر هیچ مسولیتی در قبال آن ندارد و کلیه مراتب به عهده صاحب کسب و کار است.

زیر دامنه کسب و کار : هر کسب و کار به صورت پیش فرض دارای یک زیر دامنه در sepehrgostar.com است که به صورت مستقل آدرس ورود به آن کسب و کار میباشد و کلیه مدیران و کاربران آن کسب و کار از طریق آن زیردامنه وارد میشود ، هر زیر دامنه به صورت یک وب سایت مستقل می باشد و قوانین و مقررات تعریف شده را شامل میشود

کاربران کسب و کار : کاربران با ورود به آدرس زیردامنه کسب و کار میتوانند وارد آن شوند .